lichý týden

(rozvrh platný od 17.2.2020)

Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín  1ES  (Ing. Daniel Sedlecký)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:30-11:15

5
11:25-12:30

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:20-15:05

 
P
o

 

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
Ú
t

 

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
S
t

 

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
Č
t

 

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
P
á

 

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

 
 
-- Ne --

sudý týden

(rozvrh platný od 17.2.2020)

Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín  1ES  (Ing. Daniel Sedlecký)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:35-10:20

4
10:30-11:15

5
11:25-12:30

6
12:40-13:25

7
13:30-14:15

8
14:20-15:05

 
P
o

 

 
 
-- Ne --

ELE
BU
(408)

ELE
BU
(408)

ANJ (ANJ1)
JI
(306)

OBN
SE
(519)

FYZ
KN
(507)

IKT (IKT2)
SD
(213)

IKT (IKT2)
SD
(213)

 
 
-- Ne --

ANJ (ANJ2)
KL
(500)

EME (EME1)
SI
(407)

EME (EME1)
SI
(407)

 
Ú
t

 

 
 
-- Ne --

MAT
DU
(218)

CJL
VB
(502)

FYZ
KN
(509)

ELO
PD
(209)

ANJ (ANJ1)
JI
(306)

ELE
BU
(408)

ELE
BU
(408)

 
 
-- Ne --

ANJ (ANJ2)
KL
(500)

 
S
t

 

ELE
BU
(408)

CHE
ZA
(205)

TEV
UR
(Tv1)

TEV
UR
(Tv1)

FYZ
KN
(517)

EME
SI
(418)

OBN
SE
(519)

MAT
DU
(218)

 
 
-- Ne --

 
Č
t

 

EME (EME2)
SI
(407)

EME (EME2)
SI
(407)

ELE
BU
(408)

ELO
PD
(205)

MAT
DU
(218)

ANJ (ANJ1)
JI
(306)

IKT (IKT1)
SD
(213)

IKT (IKT1)
SD
(213)

 
 
-- Ne --

ANJ (ANJ2)
KL
(500)

EME (EME3)
RO
(403)

EME (EME3)
RO
(403)

 
P
á

 

 
 
-- Ne --

CHE
ZA
(205)

ANJ (ANJ1)
JI
(306)

FYZ
KN
(515)

ELE
BU
(408)

ELE
BU
(408)

MAT
DU
(218)

CJL
VB
(502)

 
 
-- Ne --

ANJ (ANJ2)
KL
(500)

Zpracováno v systému Bakaláři